Konserwator
2 Piętro.pl
Pruszków, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Opis oferty pracy : Firma administrująca nieruchomościami poszukuje osoby na stanowisko : KONSERWATOR BUDYNKÓW MIESZKLANYCH Miejsce pracy : Pruszków Region : mazowieckie Opis stanowiska : prace mające na celu utrzymanie obiektów w należytej sprawności wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji i urządzeń prace ogólnobudowlane współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych usuwanie awarii praca na terenie Pruszkowa Wymagania : doświadczenie techniczne konserwacja instalacji ZW.

CW. i C.O. oraz kanalizacji wentylacja mechaniczna podstawowa konserwacja węzłów / kotłowni obsługa komputera w stopniu pozwalającym na wykonywanie raportów ( Word, Excel ) wykonywanie wizji lokalnych współpraca z administratorami prawo jazdy kat.

B Oferujemy : zatrudnienie na umowę o pracę zdobycie doświadczenia pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku