Koordynator ds. szkoleń gastronomicznych
GRUPA ZPR MEDIA
Warszawa mazowieckie
6 d. temu

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku gastronomiczno rozrywkowym. Bulwary Wiślane, Bijanka, Hotel Bellotto to tylko część naszych marek.

Poszukujemy do Naszej kuchni cateringowej osoby na stanowisko :

Lokalizajca : Praga południe

Zakres obowiązków :

szkolenie pracowników z menu

opracowanie nowych dań

współpraca przy tworzeniu receptur i manuali produktowych

wspólne kreowanie nowego produktu

wprowadzanie nowych dań do restauracji w sieci

analiza pracy w działających restauracjach

Wymagania :

chęć rozwoju zawodowego poznanie kuchni z wielu rejonów kuchni

doświadczenie gastronomiczne na stanowisku kucharz minimum 3 lata

mile widziana doświadczenie w pracy w restauracjach sieciowych

Co oferujemy? : Terminowe wypłaty

Terminowe wypłaty

Posiłek dla pracowników

Przyjazną atmosferę pracy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowana / ny?

Prześlij swoje CV lub informację o Tobie za pośrednictwem portalu.

A My się z Tobą skontaktujemy.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych