B2B Sales Specialist
HAYS Sales amp Marketing
Pilica, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

B2B Sales Specialist Polska NR REF. : 1128845 Your new companyDla naszego Klienta, firmy sprzedającej auta używane, poszukujemy obecnie osób na stanowisko Specjalisty ds.

Sprzedaży B2B Your new roleOsoba na tym stanowisku dołączy do kilkuosobowego zespołu sprzedażowego. Do zakresu obowiązków Kandydata, należeć będzie pozyskiwanie nowych Klientów B2B i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych.

Oprócz tego Kandydat będzie odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych. What you'll need to succeedPoszukiwane są osoby mające doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i potrafiąceużywać języka korzyści.

Oprócz tego wymagana jest znajomość branży automotive, lub doświadczenie w sprzedaży aut używanych. Wymagana jest również znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

What you'll get in returnNasz Klient oferuje możliwość pracy w międzynarodowym środowisku. Oprócz tego gwarantuje przyjemną atmosferę i atrakcyjny system premiowy, uzależniony od wyników sprzedaży.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku