Specjalista d/s rozliczeń materiałów wsadowych (HMG)
KGHM
Lubin, PL
3 d. temu

KGHM Polska Miedź S.A. KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi.

Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i trzecią pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile.

Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników. Nazwa oddziału : KGHM Polska Miedź S.

A. O / Huta Miedzi Głogów Poszukuje osoby na stanowisko : Specjalista d / s rozliczeń materiałów wsadowych (HMG) Miejsce pracy : Huta Miedzi "Głogów" Komórka organizacyjna : Wydział Przygotowania Wsadu P-21 Zakres obowiązków : 1.

Prowadzenie ewidencji kontroli przychodów koncentratu miedzi na podstawie zgodności stanów dziennych Raport wagowy Nr ...

 • z Książką raportów mistrzów" zmianowych na wydziale.2.Codzienne kontrolowanie zgodności rozładowanych wagonów z dokumentami wagowych Raport wagowy Nr .
 • i potwierdzenie ich zgodności z Działem Sprzedaży.3.Kontrola stanów magazynowych i porównywanie ich z ustalonymi zapasami normatywnymi.
 • 4.Rozliczanie na podstawie dokumentów Przychód zewnętrzny - Pz ( SAP R / 3 ), Rozchód wewnętrzny - Rw ( SAP R / 3 ), PZS, RWS, stornowanie , przyjmowanych na wydział materiałów wsadowych takich jak : koncentrat miedzi, koks groszek, piasek kwarcytowy, kamień wapienny i innych.

  5.Obsługa komputera i księgowanie materiałów wsadowych poprzez system sieci komputerowej ( SAP R / 3 , MON CO2).6.Informowanie bezpośredniego przełożonego o nieprawidłowościach w zakresie zapasów w stosunku do zapasów normatywnych.

  7.Zlecenia wykonania pomiarów geodezyjnych niezbędnych do wykonania bilansów metalurgicznych i spisów inwentaryzacyjnych.

  8.Przygotowanie danych (zapas koncentratu za poprzedni miesiąc i przychód koncentratu z poszczególnych kopalń za dany miesiąc) do sporządzania miesięcznych bilansów metalurgicznych.

  9.Uczestniczenie w pracach komisji inwentaryzacyjnej podczas spisów materiałów wsadowych.10. Szczególowe zagadnienia zapisano w karcie stanowiskowej.

  11. Praca w systemie jednozmianowym podstawowym ( poniedziałek-piątek; 7.15 -15.15) Wymagania : Minimalne :

 • Wykształcenie : średnie
 • Znajomość Microsoft Office (Excel, Word,Power Point)
 • Dodatkowe :

 • Znajomość obsługi systemu SAP R / 3
 • Znajomość obsługi systemu Mon CO2
 • Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku