SZLIFIERZ NARZĘDZI POSZUKIWANY !!
Bispol Zakład Remontowo - Usługowy
Czechowice-Dziedzice, Śląskie
12 d. temu
source : Lento.pl

Szlifierz narzędziowy Poszukujemy pracownika na stanowisko SZLIFIERZ. Miejsce pracy : Czechowice - Dziedzice. Pełny etat : praca w godzinach od 6-

14 (pn-pt) w systemie jednozmianowym. Miesięczny system wynagradzania. Oferujemy :

  • Wynagrodzenie 2100 - 3000 brutto + premia w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Atrakcyjny system premiowania.
  • Miła atmosfera pracy.
  • Stałe zatrudnienie Zakres obowiązków :
  • Samodzielna praca na maszynie typu frezarka Wymagania :
  • Sumienność,
  • Obowiązkowość
  • Pracowitość. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV przez formularz Lento lub Kontakt telefoniczny pod numerem 33 488 89 53 w godzinach 6-
  • 14. Bispol Zakład Remontowo - Usługowy Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1998 roku. Zajmuje się remontami, naprawami oraz modernizacjami maszyn i urządzeń.

    Posiada rozbudowany park maszynowy, dzięki czemu może zaoferować szeroki wachlarz możliwości wyrabiania metalowych komponentów jednostkowo jak i seryjnie.

    Jesteśmy pewnym partnerem biznesowym, wraz ze świetnymi fachowcami potrafimy wykonać najtrudniejsze zlecenia dotyczące remontów maszyn.

    Oferujemy współpracę na tle prac związanych z utrzymaniem w ruchu ciągłym maszyn produkcyjnych - prace ślusarskie, mechaniczne wraz z elektryką.

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych