Linux Infrastructure Engineer (L2)
KUBO
Wroclaw, PL
3 d. temu
source : Just Join IT

SQL (nice to have)

Red Hat (nice to have)

Linux (master)

Dla jednego z naszych klientów, który jest dostawcą usług zarządzanych umożliwiających klientom z różnych branż osiągania wyników biznesowych poszukujemy osoby na stanowisko Linux Infrastructure Engineer (L2)

Obowiązki :

  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi (pierwsza linia, trzecia linia, inne)
  • Podanie punktów eskalacji dla poziomu L1 zespołu wsparcia
  • Prowadzenie proaktywnego i reaktywnego zarządzania problemami
  • Monitorowanie i administrowanie infrastrukturą dla dużych klientów korporacyjnych
  • Wymagania :

  • 2 lata doświadczenia zawodowego jako Linux Infrastructure Engineer (L2)
  • Doświadczenie z systemem Linux i jego usługami (Red Hat jest dodatkowym autem)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji systemów, procesów lub procedur
  • Mile widziane doświadczenie z : SQL, wirtualizacją (VMWare), SAN, oraz wiedzą na temat skryptów Basha
  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na UoP
  • Wynagrodzenie na poziomie 8 000 - 10 000 zł brutto miesięcznie
  • Praca 100% zdalna (praca w systemie zmianowym)
  • Bycie integralną częścią zespołu pracującego na dużą skalę nad rozwojem produktów oferowanych przez firmę
  • Benefity : comiesięczne zasilenie konta na My benefit (można to przeznaczyć np. na Luxmed, Multisport), grupowe ubezpieczenie na życie, dodatkowe dni wolne na kursy i szkolenia, bonus półroczny, karta lunchowa, dostęp do platformy e-learningowej
  • Zgłoś tę pracę