Przedstawiciel handlowy
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego
Poznań, wielkopolskie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Poznań

Rekrutujemy dla

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, z branży HVAC, odpowiedniej osoby na stanowisko :

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i budowanie portfela Klientów w województwie pomorskim
  • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Raportowanie do przełożonego
  • Praca na terenie woj. zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz wielkopolskiego lub pomorskiego
  • Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu Klientów
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Elastyczny czas pracy
  • System prowizyjny
  • UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, prowadzimy szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.