Kucharz poszukiwany! Umowa o pracę
Pulire Warehouse Sp. z o.o.
Żyrardów, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Pulire Warehouse oferuje m.in usługi gastronomiczne. Z uwagi na rozszerzanie naszych działań poszukujemy osoby na stanowisko Kucharz.

Praca w Teresinie. OBOWIĄZKI :

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami firmy
  • Realny wpływ na tworzenie menu w oparciu o własne doświadczenie
  • Praca w zespole i produkcja na kuchni
  • Dbanie o jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych potraw,
  • Pomoc w zamówieniach towaru
  • Pomoc w przyjmowaniu towaru i inwentaryzacji
  • Zabezpieczenie surowców, produktów oraz półproduktów przed zanieczyszczeniem lub zniszczeniem,
  • Dbanie o powierzony sprzęt i mienie. WYMAGANIA :
  • Min. 1 roku doświadczenia na stanowisku kucharza w restauracji z dużą liczbą posiłków
  • Wykształcenia gastronomicznego
  • Umiejętność pracy z recepturami i tworzenia menu
  • Pasja gotowania i chęć dokształcania się w tym zakresie
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość HACCP
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych CO OFERUJEMY :
  • Stabilne zatrudnienie w solidnej firmie w ramach Umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Realny wpływ na sposób funkcjonowania restauracji
  • Konkretne i jasno sprecyzowane cele oparte na wspólnych decyzjach
  • Współpracę z przełożonymi na partnerskich zasadach gdzie najważniejsze jest zadowolenia klienta
  • Bezpłatne posiłki pracownicze
  • Opiekę medyczną Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub na adres Informujemy, że Administratorem danych jest Pulire Warehouse Sp.
  • z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ks. W. Siwka 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    Podanie danych w zakresie określonym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

    Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych