Sales and Office Assistant
Valmet
Gliwice
3 d. temu

Szukasz pracy w administracji biurowej, znasz język angielski? Masz doświadczenie we wsparciu Inżynierów / Kierowników sprzedaży dla Klientów w przemyśle?

Kreatywność i rzetelność to Twoje zalety a praca w dynamicznym i zgranym zespole międzynarodowej firmy to Twoje marzenie?

Ta oferta jest dla Ciebie !

Asystent-ka Działu Sprzedaży i Biura

Miejsce pracy : Gliwice

Godziny pracy : 9.00-17.00

Główne zadania na stanowisku :

  • Wykonywanie prac administracyjno - biurowych związanych z funkcjonowaniem działu sprzedaży,
  • Pomoc w kompleksowym przygotowaniu i składaniu ofert zgodnie z SIWZ i ustawą Prawo Zamówień Publicznych ,
  • wsparcie Sales Managerów w koordynacji dokumentacji zamówień od klientów,
  • Przygotowywanie, aktualizacja prezentacji, materiałów sprzedażowych (w tym korzystanie z materiałów w języku angielskim)
  • Prowadzenie formalnej korespondencji, redagowanie zaproszeń, ogłoszeń, informacji, archiwizacja,
  • Wprowadzanie i utrzymywanie danych w systemach i bazach sprzedażowych,
  • Organizacja spotkań, szkoleń, konferencji, targów docelowo w stabilnym czasie post-COVID podróże służbowe,