Zatrudnimy Samodzielnych Asystentów Montażystów Telewizyjny
FIRE FILM
Kraków, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Praca w telewizji w Krakowie. Dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją telewizyjną i filmową m.in. dla TVN Turbo, TTV, National Geographic, producent takich seriali i programów jak Wyburzacze , Złodzieje , Polscy wynalazcy , Betlejewski.

Prowokacje , Nie do wiary 7 Grzechów , czy Tabu Polska zatrudni samodzielnych ASYSTENTÓW MONTAŻU. Osoby spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie CV na adres mailowy, w tytule maila proszę wpisać kolejno : ASYSTENT MONTAŻU NAZWISKO IMIĘ.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli : Wyrażam, dobrowolnie, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnych jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.). Administratorem podanych danych osobowych jest firma Maciej Znajdek-

Znaniewski FIRE FILM, z siedzibą w Krakowie (31-216) przy ul. A. Frycza-Modrzewskiego 8 / 35. Jednocześnie informujemy, że w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Dane będą przechowywane przez okres 3 lat. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje ich niezwłoczne usunięcie.

Jednocześnie Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku