Stolarz, tapicer, szwaczka
Gościcińska Fabryka Mebli Sp. z o.o.
Wejherowo, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Grupa kapitałowa Klose należy do czołowych producentów mebli masywnych w Europie, ze 100-letnim doświadczeniem i tradycją.

W związku ze wzrostem sprzedaży naszego asortymentu, aktualnie poszukujemy osób na stanowiska : - Stolarz - Tapicer - Szwaczka Miejsce pracy : Gościcino Wymagania : - wykształcenie podstawowe / zawodowe - min.

roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - sprawność manualna - zwracanie szczególnej uwagi na jakość - dokładność i sumienność - umiejętność pracy w zespole Zakres obowiązków : - organizowanie stanowiska pracy do wykonywania robót, - ocenianie jakości materiałów i jakości wykonanej pracy, - dbanie o stan techniczny maszyn.

Oferujemy : - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - umowę o pracę - bogaty pakiet świadczeń socjalnych Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji drogą mailową z załączeniem klauzuli o ochronie danych osobowych : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.

08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku