JavaScript Full-Stack Developer
CX
Poznań. PL
6 d. temu
source : Just Join IT

Szukamy programistów :

Opis stanowiska :

  • JavaScript Full-Stack Software Developer
  • Tworzenie oprogramowania z wykorzystaniem technologii : ReactJS, MongoDB
  • Rozwój i utrzymanie istniejącego oprogramowania
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w formie B2B lub umowę o pracę
  • Zadaniową pracę online w elastycznych ramach czasowych
  • Nowatorskie oprogramowanie wytwarzane w nowoczesny sposób
  • Rozwój zawodowy
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość ECMA6, ReactJS
  • Znajomość MongoDB, GIT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją
  • Mile widziane :

  • Meteor, Three.js, aplikacje mobilne, Mocha, Visual Studio Code, WebGL, CSS
  • O nas :

    CX Software jest polską firmą, która projektuje i wdraża zaawansowane aplikacje sieciowe dla branży POS dla bardzo dużych klientów w Europie.

    Wiążą nas wieloletnie kontrakty na dostarczanie rozwiązań informatycznych obejmujących między innymi :

  • aplikacje online do projektowania i wizualizacji złożonych systemów POS
  • aplikacja online do zarządzania produktami i projektami POS
  • aplikacje do zarządzania Produktami i Częściami
  • Wszystkie nasze produkty są tworzone z wykorzystaniem bardzo nowoczesnych narzędzi i technologii. Starannie przygotowany, autorski framework umożliwia ciągłe ulepszanie i unowocześnianie produktów - gwarantując tym samym rozwój zawodowy wszystkim członkom zespołu.

    Zapraszamy!