pracownik inwentaryzacji
Randstad
Chojnice, Pomorskie
2 d. temu

job description

Masz wolny dzień w przyszłym tygodniu i chciałbyś wykorzystać go, na zarobienie dodatkowych pieniędzy? To się dobrze składa!

W tej chwili poszukujemy osób na inwentaryzację, do jednego ze sklepów w Chojnicach, w dniu 19.02. (środa).

oferujemy

  • umowę zlecenie,
  • atrakcyjną stawkę godzinową 20zł. brutto / h,
  • poranne godziny pracy od 06 : 00-15 : 00,
  • wynagrodzenie do 10.03. na koncie,
  • możliwość brania udziału w kolejnych zleceniach.
  • zadania

  • skanowanie produktów skanerem,
  • prace pomocnicze w sklepie.
  • oczekujemy

    Zaangażowania w wykonywaną pracę.

    Mile widziany status studenta.