Mobile Developer
Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.
Łódź, łódzkie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Zakres obowiązków :

  • Programowanie w języku Objective-C i Swift;
  • Optymalizacja istniejących modułów i procesów aplikacji mobilnej Rossmann PL;
  • Uczestnictwo w nowych projektach R&D;
  • Organizacja pracy w Azure DevOps (GIT, Code Review);
  • Czytanie dokumentacji i ustalanie modelu danych (Confluence);
  • Spotkania (w tym daily scrum).
  • Wymagania :

  • Znajomość języka Objective-C i Swift z wykorzystaniem iOS SDK 11+ oraz środowiska Xcode;
  • Umiejętność korzystania z RestAPI;
  • Praktyczną znajomość technologii AutoLayout, CocoaPods;
  • Minimum roczne doświadczenie w pisaniu aplikacji na platformę iOS;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie w programowaniu na platformę Android;
  • Znajomość języka Kotlin / Java oraz środowiska Android Studio
  • Znajomość Azure DevOps / TFS, Realm;
  • Znajomość Git flow;
  • Umiejętność pracy w metodykach zwinnych;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy zespołowej.
  • Zatrudnionym osobom oferujemy :

  • Pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków;
  • Rozwój kompetencji i satysfakcję z codziennej pracy;
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Zgłoś tę pracę