Praktyki dla studentów (branża HR)
Abcwork
Kraków, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe branży HR? Jesteś osobą kreatywną? Super! Może chcesz spróbować swoich sił w dziale marketingu?

Znasz bardzo dobrze język niemiecki lub angielski? To świetnie! To szansa na zdobycie doświadczenia w dziale rekrutacji! Chcesz się rozwijać?

Z łatwością obsługujesz komputer? Chcesz pomagać ludziom w znajdowaniu pracy za granicą? Jesteś osobą komunikatywną i rozmowy telefoniczne nie stanowią dla Ciebie problemu?

Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś TAK To dział HR w ABC Work jest właśnie dla Ciebie. Stwórz z nami miejsce, w którym będziesz czuł się jak ryba w wodzie, i zadbaj o swój rozwój zawodowy! ZAKRES ZADAŃ (To Ty decydujesz w jakim kierunku chcesz się rozwijać!) : kontakt mailowy i telefoniczny z kandydatami do pracy, sprawdzanie umiejętności językowych kandydatów, tłumaczenie ofert pracy i publikacja ogłoszeń rekrutowanie osób chętnych do wyjazdu za granicę, współpraca z rekruterami i działem marketingowym OFERUJEMY : możliwość zdobycia wiedzy z różnych obszarów HR tj.

rekrutacja, Employer Branding, uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych, dzięki którym nabędziesz nowych umiejętności! możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania w życie własnych pomysłów, szansę na późniejsze zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wynagrodzenie w systemie prowizyjnym Zachęcamy do aplikowania! Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp.

z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS : 57302 4 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku