PRACA ZDALNA - Junior AR Accountant with German
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
2 d. temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Miejsce pracy : Warszawa

Opis stanowiska :

  • Obsługa w obszarze należności, zagranicznych placówek firmy
  • Kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
  • Realizację procesów księgowych w obszarze AR (Accounts Receivable),
  • Praca w systemie SAP,
  • Udział w zamknięciach miesiąca i roku
  • Obowiązki związane z Cash Collection
  • Współpraca z innymi działami
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2 / C1),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Doświadczenie korporacyjne - mile widziane
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • Zdolności analityczne,
  • Komunikatywność.
  • Oferta obejmuje :

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach księgowości,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych : karta sportowa, owoce w biurze, prywatna opieka zdrowotna, vouchery i wejściówki
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce
  • Aplikuj