Pracownik magazynu /pracownik fizyczny - Holandia
Holandiajobs
Jarosław, Podkarpackie
6 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na magazynach z różnym asortymentem : żywność , tekstylia , opakowania itp.

Zbieranie , realizowanie zamówień , prace magazynowe. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Jeżeli ktoś nie ma doświadczenia jako orderpicker- musi brać pod uwagę pracę na innym stanowisku (kontenery, produkcja, dział zwrotów opakowań) Poszukujemy również Panów na stanowiska pracowników fizycznych , do ciężkiej pracy np.

 • Rozładunek kontenerów. Start : od zaraz Lokalizacja : Hoorn Wymagania : - prawo jazdy kategorii B. - doświadczenie na systemie voice pick czyli na słuchawkach ( mile widziane) - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - motywacja do pracy;
 • gotowość do ciężkiej pracy fizycznej np. Rozładunek kontenerów , palet. Oferujemy : - pomoc w organizacji transportu do Holandii;
 • pomoc ze strony pracodawcy przy wyrobieniu numeru Sofi; - ubezpieczenie zdrowotne (płatne Euro 93,64 / 4 tydz.) - zakwaterowanie (płatne Euro 50 / tydz.
 • głównie pokoje 4 os. , dostępny internet , telewizja - 9,54Euro / h brutto + dodatek wakacyjny 8% - wypłaty , co 4 tygodnie (możliwość zaliczki-75€ tygodniowo) Zastrzegamy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy wpisana do rejestru pod numerem 23516 Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( również na potrzeby przyszłych rekrutacji ) , przez HolandiaJobs Roland Vollmuller z siedzibą w Radomiu 26-600 , ul.

  Żeromskiego 86 , dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy , zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych , w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

  Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna.

  Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku