Specjalista ds. social mediów
Lagardere Duty Free
Warszawa, PL
1 d. temu
source : Just Join IT

Lagardere Duty Free to Spółka, która posiada sieć sklepów wolnocłowych, zlokalizowanych na lotniskach, które oferują ekskluzywne produkty.

Nasze sklepy to : Aelia Duty Free, The Fashion Gallery, The Fashion Place i wiele innych.

Obecnie do biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko : Specjalista ds. social mediów

Zadania :

  • Realizacja strategii komunikacji dla kanałów Aelia Duty Free
  • Obsługa profili w mediach społecznościowych Aelia Duty Free publikowanie treści, udzielanie odpowiedzi, aktywne moderowanie i komentowanie
  • Współpraca z agencją kreatywną przygotowywanie paczek z informacjami na potrzeby przygotowania materiałów
  • Koordynacja komunikacji i współpracy z ekspertami marki na potrzeby tworzenia materiałów
  • Obsługa konkursów i aktywacji w mediach społecznościowych
  • Nagrywanie contentu z lotnisk do komunikacji
  • Współpraca z przedstawicielami marek obecnych w ofercie Aelia Duty Free
  • Oczekiwania wobec kandydata :

  • Min. rok doświadczenia w obszarze prowadzenia profili firmowych
  • Bardzo dobra znajomość platform społecznościowych (Facebook, Instagram).
  • Kreatywność i dokładność
  • Umiejętność pisania tekstów marketingowych
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • System premiowy
  • Pakiet benefitów (Multisport, Medicover, ubezpieczenie na życie)
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Pracę z luksusowymi markami i wsparcie Zespołu
  • DOŁĄCZ DO NAS! : ) Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych Niniejszym informuję Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

    Szczegóły tego dotyczące znajdziesz poniżej. Administrator danych osobowychMy, Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. z siedzibą w 02-486 Warszawa ul.

    Aleje Jerozolimskie 174, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych.W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swo...more