Kontroler Jakości
HR Contact
Rzeszów, Podkarpackie
1 d. temu
source : Lento.pl

Jeżeli wierzysz, że e-mobility to przyszłość motoryzacji, weź czynny udziału w budowaniu tego sektora. Obecnie do nowo tworzonego projektu Greenfiled w Rzeszowie poszukujemy osoby na stanowisko : Kontroler Jakości Nr ref.

KJ / 10 / 2019 / RZ Lokalizacja : Rzeszów Opis stanowiska :

  • Kontrola pomiarowa oraz wizualna produkowanych wyrobów (próbek), zgodnie z określonymi planami inspekcji i instrukcjami kontroli.
  • Przeprowadzanie testów jakościowych zgodnie z instrukcją testowania.
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej.
  • Wspieranie działań związanych z realizacją projektów ciągłego doskonalenia (lean) seryjnych procesów produkcyjnych. Wymagania :
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej lub lotniczej.
  • Znajomość specyfikacji IATF 16949 oraz norm VDA .
  • Znajomość procesów kontroli jakości.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość systemów pomiarowych tj : Zeiss, Keyence, mile widziana.
  • Doświadczenie w szkoleniu nowych pracowników z obsługi narzędzi i kontroli wyrobów.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Znajomość j. angielskiego (B1 / B2).
  • Wykształcenie min. średnie techniczne. Oferujemy :
  • Czynny udział w projekcie greenfield .
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w międzynarodowym, nowo tworzonym zakładzie produkcyjnym w innowacyjnej branży.
  • Udział w realizacji ciekawych technicznych projektów. Zgłoszenia prosimy przesyłać przez Aplikuj.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych