Koordynatorka promotorów i hostess 6000tys netto i więcej!
MASTERCORP SP.Z.O.O.
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Koordynatorka promotorów 6000zł - 8000zł netto / mies Poszukujemy odpowiedzialnej, ambitnej, nastawionej na rozwój oraz chcącej dobrze zarabiać osoby(preferowana kobieta na to stanowisko) do objęcia funkcji koordynatora promotorów.

Praca w godzinach wieczornych / nocnych od 20 : 00 5x w tygodniu. Do obowiązków należy min. : - koordynowanie zespołu promotorów (ok 10-

15os zespół) - generowanie ilości wejść do lokalu - ustalanie grafików pracowniczych - raportowanie wyników pracy zespołu -

przeszkolenie nowego personelu Oferujemy : - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie PODSTAWA + PROWIZJA - program szkoleń przygotowujący do pracy (W FORMIE DELEGACJI -

W PEŁNI OPŁACANY PRZEZ FIRMĘ) ! - rozwój zawodowy NIE WYMAGANY DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU - stabilną prace opartą o umowę KOGO SZUKAMY?

Na pewno osoby z silnym charakterem, dyspozycyjnej 5x w tyg, gotowej na zdobycie nowych doświadczeń i pragnących się rozwijać zawodowo.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU. Oferujemy program szkoleń przygotowujących do pracy(forma delegacji, szkolenie płatne przez firmę).

Osoby za-interesowne ofertą prosimy o wysyłanie CV na e-mail : rekrutacja.sylwiah(MAŁPA)gmail.com lub kontakt PRZEZ PORTAL.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku