Nie stój w miejscu, zrób z nami krok do przodu w swojej karierze i zostań O
KS Service sp. z o.o.
Połajewo, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy pracowników na stanowisku : Operator Linii Produkcyjnej.

POTRZEBUJESZ ZMIANY?

Wspaniale, zgłoś się do nas aktualnie poszukujemy kandydatów / kandydatek, na stanowisko Operatora Linii, którzy zajmą się kontrolą procesu produkcji.

Chętnie pomożemy Ci rozwinąć skrzydła i nadać rozpędu Twojej karierze!

Na co stawiamy?

 • Przede wszystkim na Twoje zaangażowanie i chęci do nauki, nie odrzucamy kandydatów / kandydatek, którym brakuje doświadczenia w pracy przy linii produkcyjnej.
 • Jeżeli masz się czym pochwalić, mów śmiało szczególnie cenne dla nas będzie doświadczenie w pracy z suwnicami i wózkami widłowymi!
 • Co możemy Ci dać?

 • Pracę w świetnej atmosferze.
 • Darmowy transport z Obornik, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna, Murowanej Gośliny oraz Szamotuł.
 • Wynagrodzenie nawet 19 zł / h brutto.
 • Solidne premie.
 • Gwarancję współpracy na podstawie umowy o pracę.
 • DODATKOWE INFORMACJE

  Jeżeli czujesz, że jest to idealna praca dla Ciebie, nie zwlekaj aplikuj, na pewno się dogadamy!

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Zadzwoń : 503 075 956 , lub napisz :

  e.cofta ksservice.pl

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku