MONTER WENTYLACJI - Holandia
APV.EU Sp. z o. o. Sp. K
Katowice, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

APV.EU (KRAZ 24145) agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego niderlandzkiego Klienta kandydatów na stanowisko : MONTER WENTYLACJI Obowiązki - montaż kanałów wentylacyjnych i rur spiro wg planu Wymagania - doświadczenie na stanowisku min 2 lata - umiejętność czytania planów - j.

angielski komunikatywny mile widziany - mile widziane prawo jazdy kat. B - mile widziane uprawnienia na podnośniki koszowe (P1) i certyfikat VCA Oferujemy - zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę - terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, odprowadzane składki ZUS - opłacony dojazd oraz powrót do kraju (auto służbowe do dojazdu do pracy) - opłacone mieszkanie w dobrym standardzie - odzież roboczą (zwrot do 500PLN na rok) oraz narzędzia - stawka od 12e netto / h

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku