Wolontariusze poszukiwani!
Fundacja Inkluzja - Edukacja Włączająca
Skawina, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Integracyjne Inkluzyjne Przedszkole Parkowe Skrzaty w Skawinie oraz Fundacja Inkluzja, zajmująca się szeroko pojętą pomocą dzieciom z niepełnosprawnością intelektualną, serdecznie zapraszają do współpracy wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć nasze działania w ramach wolontariatu.

Jesteśmy zainteresowani każdą formą pomocy, od wsparcia w trakcie prowadzonych zajęć, przez przygotowywanie materiałów plastycznych, po pomoc w przygotowywaniu imprez dla naszych podopiecznych.

Długość i dzienny przedział czasowy jest zależny od chęci i indywidualnych możliwości wolontariuszy. Szczególnie mile widziane są osoby mające dobry kontakt z dziećmi, uśmiechnięte i otwarte, z uzdolnieniami plastycznymi.

Wymagany jest stan zdrowia pozwalający na pracę z dziećmi. Dla każdego wolontariusza na zakończenie współpracy na życzenie zostanie wystawione zaświadczenie i referencje.

Największym wynagrodzeniem jednak będzie uśmiech dzieci. Umożliwiamy też odbycie praktyk studenckich. Zainteresowanych prosimy o wysłanie cv wraz z krótką informacją o sobie i dyspozycyjnością.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku