Programista JAVA WEB
Apator SA
Zielona Góra
‎3 godz. temu

Zadania

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy m.in. :

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji w technologiach GIS i mobilnych
  • Obsługa systemów informatycznych wdrożonych u klientów
  • Współpraca z zespołem analityków i testerów
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
  • Dbałość o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość języka Java SE 1.8 - Servlets, JSP
  • Znajomość CSS, HTML, JavaScript
  • Doświadczenie w pracy z serwerami aplikacyjnymi Tomcat
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • Znajomość na poziomie podstawowym SQL
  • Mile widziane PL / SQL i praktyka w pracy z bazami danych Oracle
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Lojalność i zaangażowanie
  • Znajomość :

  • Web Services (REST, SOAP)
  • Spring Framework, JavaServer Faces, Hibernate, Dojo Toolkit
  • Android SDK, Kotlin, Python
  • Obsługi relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL)
  • Metodyk wytwarzania oprogramowania
  • Oprogramowania ESRI
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wypracowany zespołowo System Premiowania w Apator Rector
  • Możliwość rozwoju zawodowego - nasz zespół zapewni szkolenia wprowadzające, przekaże wiedzę oraz będzie wsparciem w przypadku pojawienia się pytań lub wątpliwości
  • Pracę w przyjaznej i dobrej atmosferze w kilkuosobowym zespole
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych lub skorzystanie z pełnego Pakietu kart Multisport
  • Dostęp do atrakcyjnego pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego
  • Skorzystanie z pełnego pakietu Benefitów
  • Indywidualne podejście pracodawcy do pracownika
  • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczny czas pracy (rozpoczęcie 7.00 9.00 i jej zakończenie 15.00 17.00) oraz możliwość umówienia się na pracę zdalną
  • Pracę w zmodernizowanej siedzibie w Centrum Zielonej Góry
  • Po 6 miesiącach współpracy :

  • Będziesz miał możliwość zrobienia swojego pierwszego lub kolejnego certyfikatu
  • Zdobędziesz doświadczenie w realizowaniu projektów dla branży energetycznej
  • Podniesiesz swoje kwalifikacje i poszerzysz specjalistyczną wiedzę związaną z programowaniem w nowych technologiach
  • Będziesz miał możliwość uczestniczenia w konferencjach jako słuchacz, a nawet może jako prelegent
  • Po 12 miesiącach współpracy :

  • Otrzymasz możliwość awansu, dalszego rozwoju swoich kompetencji i zdobywania nowych doświadczeń
  • Rozpoczniesz kolejny rok udanej współpracy z AR
  • Zbudujesz swoją markę zawodową
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych