Praca dla Kierowcy kat.D
BOTIS
Wrocław, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Oferta pracy dla kierowcy z kat D w transporcie miejskim Wrocław i okolice, powiat wrocławski, średzki, bezpieczny przewóz pasażerów, prowadzenie autobusu zgodnie z zasadami określonymi przepisami o ruchu pojazdów na drogach publicznych oraz ustalonym rozkładem jazdy, wymagane doświadczenie przy przewozie osób, ważne badania lekarskie i psychotechniczne, świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie przewozu osób, znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym, zdyscyplinowanie i odpowiedzialność, dobra sprawność psychofizyczna, opanowanie i odpor*ość na stres, zorientowanie na klienta, dyspozycyjność, praca zmianowa, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, komunikatywność.

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą. Jeżeli kierowca chce to bez problemu może wypracować więcej niż 200h.

Ponadto po pełnym przepracowanym roku każdy otrzymuje "nagrodę" w wysokości 2500zł pod warunkiem, że w danym roku wypracował więcej niż 2000h (w przeliczeniu wychodzi to ok. 160h / miesięcznie).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku