Client Partner (Performance marketing)
Dentsu
Warsaw, Masovia, Poland
1 d. temu

Job Title :

Job Description :

Grupa dentsu jest globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W jej skład wchodzą marki : Carat, Isobar, iProspect, Red8 Group, Amplifi, Amnet, DDS, dentsu i dentsu X, TSL oraz Propeller Film.

Grupa dentsu działa w 110 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 45 000 ekspertów. W Polsce działa w obecnym kształcie od 2005 roku i zatrudnia około 700 osób obsługujących ponad 200 klientów.

dentsu dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • Aktywny rozwój biznesu klienta z wykorzystaniem potencjału grupy dentsu .
  • Budowanie strategicznych relacji klientami grupy, rozumienie ich potrzeb biznesowych i kultury organizacyjnej.
  • Zarządzanie zespołem w oparciu o wartości i kulturę organizacyjną dentsu.
  • Optymalizacja revenue i kosztów (odpowiedzialność za budżet, raportowanie realizacji celów budżetowych i innych wskaźników finansowych).
  • Współpraca z działem New Business w obszarze pozyskiwania nowego biznesu, zarzadzanie zespołem w procesie NB.
  • Odpowiedzialność za jakość produktu finalnego przygotowanego przez zespół.
  • Nasze wymagania :

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w agencji / domu mediowym na pokrewnym stanowisku.
  • Doświadczenie w prowadzeniu / zarządzaniu znaczącym budżetem (klientem, grupą klientów).
  • Doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi lub klientami lokalnymi, których model działania opiera się na marketingu efektywnościowym.
  • Doświadczenie we współpracy z zarządem i client senior management.
  • Umiejętność funkcjonowania w organizacji będącej w procesie szybkiej zmiany.
  • Umiejętności liderskie, zarządzanie multidyscyplinarnym zespołem.
  • Umiejętność realizacji celów biznesowych na bazie zarzadzania zróżnicowanym portfolio usług.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Oferujemy :

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji performance marketingu.
  • Możliwość pracy przy projektach kluczowych klientów w branży digital marketingu, e-commerce.
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie - lokalizacja na Dolnym Mokotowie.
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, kantyna, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE.
  • Finansowaną przez pracodawcę opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie w Generali z możliwością rozszerzenia o dodatkowe świadczenia.
  • Kartę sportową OK System, system kafeteryjny "Nais".
  • Location : Warsaw

    Brand : Dentsu Aegis Network

    Time Type : Full time

    Contract Type :

    Independent Contractor