Steel fixer concreter
G+P Izomont
Włocławek, Poland
2 d. temu
source : Europa.jobs

FIRMA G+P IZOMONT SP. Z O.O. z siedzibą we Włocławku przy ul. Smoczej 5, zatrudni pracownika na stanowisko : ZBROJARZ- BETONIARZ- praca na zakładzie prefabrykacji na terenie Niemiec Poszukujemy ambitnych ludzi, chętnych do pracy.

OFERUJEMY : -umowę o pracę -bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia-stawka godzinowa ustalana jest indywidualnie w zależności od posiadanych kwalifikacji -premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy -niezbędne narzędzia pracy -udział w realizacji prestiżowych inwestycji za granicą -gwarantujemy zakwaterowanie i pokrywamy jego koszty -przyjazne i komfortowe warunki pracy WYMAGANIA -wykształcenie minimum zawodowe -doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem -znajomość wiązania stali zbrojeniowej -mila widziana znajomość rysunku technicznego -mile widziana obsługa maszyn zbrojarskich i do prefabrykacji stali -uprawnienia do obsługi suwnicy i wózków widłowych będzie dodatkowym atutem -zaangażowanie i chęci do pracy ZADANIA -przygotowywanie i montaż form szalunkowych -wiązanie stali zbrojeniowych -włożenie w formy zbrojenia i zamontowanie wbudowanych elementów -zabetonowanie i obróbkę betonu -kosmetykę wykonanych elementów -obsługa podstawowych maszyn obróbki metalu Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na poniższy adres : l lub kontakt telefoniczny z dopiskiem ZBROJARZ - BETONIARZ DOŁĄCZ DO NAS.

 • ZAPRASZAMY Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016)

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku