Księgowy w dziale należności (OtC/AR) - język duński - praca zdalna
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Katowice, śląskie, Polska
2 d. temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Księgowy w dziale należności (OtC / AR) - język duński - praca zdalna

Numer referencyjny : NISO

Miejsce pracy : Katowice

Zakres obowiązków :

  • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Księgowanie wyciągów bankowych i alokacja płatności przychodzących
  • Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur
  • Utrzymywanie kontaktu z odbiorcami (monitoring należności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca / roku
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy
  • Oczekiwania wobec kandydatów :

  • Doświadczenie w obszarze księgowości (AR)
  • Bardzo dobra znajomość języka duńskiego i komunikatywna angielskiego
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Nasz Klient oferuje :

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • Aplikuj