Kierownik ds. Realizacji Konstrukcji Stalowych.
PPU MIRS
Oleśnica, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Pracodawcą jest firma produkcyjna z Dolnośląskiego, która od ponad 30 lat systematycznie się rozwija zwiększając sprzedaż oraz wielkość produkcji.

Zajmujemy się produkcją i montażem wielofunkcyjnych konstrukcji stalowych. Poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownik ds.

Realizacji Konstrukcji Stalowych. Cele i zadania : Kompleksowe zarządzanie projektami w zakresie prefabrykacji i montażu konstrukcji stalowych w sposób zapewniający optymalne wykorzystanie zasobów, ciągłość produkcji, wysoką jakość i terminowość realizacji .

Przygotowywanie harmonogramów montaży i nadzór nad ich skuteczną realizacją i administrowanie zleceniami produkcyjnymi .

Organizacja pracy brygad montażowych Planowanie oraz zarządzanie budżetem , bieżąca analiza, optymalizacja kosztów projektów produkcji i montaży .

Koordynacja kwestii związanych z produkcją w odniesieniu do potrzeb montaży konstrukcji Zapewnienie wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Współpraca z Kierownictwem wytwórni Konstrukcji stalowych; Działem Zaopatrzenia i Logistyki; Działem Jakości Profesjonalne zarządzanie realizacją kontraktów z zakresu produkcji i montażu konstrukcji stalowych Czynny udział w procesie wyceny i ofertowania inwestycji, koordynowanie prac kosztorysantów, kontakt z Zamawiającym.

Zarządzanie kontraktami, w tym rozwiązywanie bieżących problemów realizacyjnych, kontrola budżetu, nadzór nad identyfikacją i procedowaniem roszczeń, rozpoznawanie i zarządzanie szansami i zagrożeniami.

Monitorowanie poziomu kosztów, jakości i terminowości realizowanych robót. Reprezentowanie firmy na zewnątrz, pozyskiwanie i budowanie relacji z Zamawiającymi, udział w negocjacjach umów.

 • Nadzór nad prawidłową realizacją inwestycji, zgodnie z obowiązującymi standardami, harmonogramem i przewidzianym budżetem, · Planowanie i zarządzanie operacyjne robotami we wszystkich zakresach budowy, · Całościowy nadzór nad montażem konstrukcji , w tym nad wdrożeniem optymalizacji, przestrzeganiem procedur i standardów procesu budowlanego, · Zarządzanie relacjami z podwykonawcami, kontrahentami i inwestorem, · Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej projektu wg wytycznych Zamawijącego, Nadzór i koordynacja nad zawieraniem umów z inwestorami i podwykonawcami.
 • Monitorowanie poziomu kosztów, jakości i terminowości realizowanych zadań inwestycyjnych z uwzględnieniem przepisów BHP Nadzór nad prowadzonymi robotami budowlanymi w zakresie montażu konstrukcji stalowych Kontrola stanu BHP na budowie, zapewnienie bezpieczeństwa robót oraz ich zgodność z obowiązującymi przepisami Koordynacja robót podwykonawców we współpracy z nadzorem budowy Nadzór nad realizacją robót montażowych konstrukcji stalowych zgodnie z harmonogramem Prace administracyjno-biurowe Prowadzenie rozliczenia budów Utrzymywanie stałego kontaktu z Nadzorem Inwestorskim Ofertowanie oraz uczestnictwo w negocjacjach z podwykonawcami Nadzór nad pracą podwykonawców Zarządzanie zespołem podległych pracowników opracowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwykonawców Kluczowe oczekiwania : Minimum 2 lat na stanowisku kierowniczym w sektorze budowlanym lub w zakładzie prefabrykacji konstrukcji stalowych , montaży konstrukcji stalowych.
 • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w branży budowlanej, Dobre rozumienie strategii oraz praktyczna znajomość zasad zarządzania Znajomość nowoczesnych rozwiązań z zakresu zarządzania produkcją i infrastrukturą techniczną.
 • Umiejętności przywódcze. Umiejętność budowania i motywowania zespołu, kierowania pracą i rozwojem innych. Umiejętność wdrażania zmian.

  Ukierunkowanie na efektywną współpracę i konstruktywne rozwiązywanie problemów. Inicjatywa i zaangażowanie. Umiejętność podejmowania decyzji i brania odpowiedzialności.

  Doświadczenie w pozyskiwaniu, negocjowaniu i realizacji kontraktów budowlanych. Praktyczna umiejętność szacowania kosztów produkcji budowlanej.

  Praktyczna znajomość AutoCAD, programu kosztorysowego Norma Samodzielność, kreatywność, dynamizm w działaniu. · Zdolności negocjacyjne, · Umiejętność planowania i ewaluowania pracy, · Umiejętność budowania i utrzymywania relacji w zespole, · Nastawienie na rozwój podległych pracowników.

  Samodzielność, kreatywność, dynamizm w działaniu. doświadczenie w kierowaniu robotami przy montażu konstrukcji stalowych Wiedza z zakresu konstrukcji stalowych oraz robót z nimi związanych Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz pracy pod presją czasu Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami Dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP Pracodawca oferuje : · Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

 • Premia uznaniowa uzależniona od efektów pracy. · Udział w podejmowaniu decyzji o strategicznym znaczeniu dla organizacji.
 • Realną możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy. · Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku · Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia, · Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ambitnych projektach budowlanych.
 • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym auto służbowe. · Miłą atmosferę w pracy w rozwijającym się zespole · ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku