Projektant okrętowy
GAJ
Gdynia, Pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

W związku z rozwojem działalności i pozyskaniem kolejnych kontraktów poszukujemy do naszego zespołu Projektantów okrętowych w następujących specjalnościach : Wentylacja / klimatyzacja okrętowa Elektryka okrętowa Wymagania : wykształcenie wyższe okrętowe min.

3 letnie doświadczenie w branży okrętowej mile widziane doświadczenie w nadzorze produkcyjnym umiejętność obsługi AutoCAD i MS Office umiejętność czytania rysunku technicznego znajomość języka angielskiego umiejętność pracy w zespole Obowiązki : wykonywanie dokumentacji projektowo-konstrukcyjnej nadzór konstrukcyjny na terenie stoczni weryfikacja dokumentacji na statkach uzgodnienia z przedstawicielami armatora / Towarzystwa Klasyfikacyjnego itp.

ścisła współpraca z specjalistami pozostałych specjalności Oferujemy : długofalową współpracę ciekawą pracę przy wymagających projektach atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji miłą i przyjazną atmosferę pracy możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zatrudnienie : własna działalność gospodarcza lub umowa zlecenie Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami!

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku