Nauczyciel Języka Polskiego
iNow Enterprises Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Niepubliczna Placówka Oświatowo -Wychowawcza zatrudni Nauczycieli oraz Studentów do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą polegających na pomocy w odrabianiu lekcji oraz korepetycjach z Języka polskiego.

Praca może mieć charakter dodatkowy lub stały, zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku. Miejsce pracy : Warszawa - Bielany, Mokotów, Praga, Gocław, Śródmieście.

Oferujemy : - umowę zlecenie, - dużą ilość godzin w ramach umowy, - elastyczny czas pracy (grafik zajęć), - atrakcyjne wynagrodzenie .

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail : hrbiuro.inow(at)gmail.com bądź poprzez formularz, wpisując w tytule wiadomości : Korepetycje.

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku