SPECJALISTA W DZIALE OBSŁUGI TECHNICZNEJ PART -145
Centralna Baza Ofert Pracy
Mielec
3 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 21 / 4303

Obowiązki :

specjalista w dziale obsługi technicznej Part-145,

opracowanie dokumentacji technicznej związanej z czynnościami obsługowymi i statkami powietrznymi, analiza i nadzór nad przeepisami PART-145, przygotowanie pakietów obsóługowych i dokumentacji powykonawczej zlecanych obsłu, nadzorowanie bieżącego stanu technicznego samolotów, wykonywanie działań korygujących wynikających z audytów jakości, konta,t z dostawcami części zamiennych statków powietrznych, zamawianie części, opracowywanie kart technologicznych napraw podzespołów i części

Wymagania :

Wymagania konieczne :

Wykształcenie :

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek : lotnictwo i kosmonautyka lub budowa maszyn
  • Pozostałe wymagania :

  • wykształcenie wyższe ( kierunek : lotnictwo i kosmonautyka, lub budowa maszyn), doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w Organizacji PArt-145, dobra orientacja w analizowaniu przpeisów prawa, znajomość języka angielskiego na poziomie technicznym, podstawowa informacja z zakresu prowadzenia dokumentacji technicznej, ukończone branżowe kursy, komuniktywność, orientacja na cel.
  • Miejsce pracy : Lotniskowa 16, 39-300 Mielec, powiat : mielecki, woj : podkarpackie

    Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas określony

    Wymagane dokumenty : Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanieCV na adres e-mailowy : tech4aviation gmail.com

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty