Front-End Developer (12500-13000 zł / B2B)
ITCONNECT
Polska / Cała Polska
1 d. temu

Zakres obowiązków :

  • tworzenie i modyfikacja kodu źródłowego
  • współtworzenie dokumentacji projektowej
  • współpraca ze wsparciem projektowym i z kierownikiem projektu
  • Wymagania wobec kandydatów :

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość frameworku Angular 11
  • Znajomość TypeScript 4
  • Znajomość SignalR
  • Znajomość systemu kontroli wersji (Git)
  • Dodatkowym atutem będzie :

  • znajomość C# do ASP.NET Core 5
  • znajomość nHibernate
  • znajomość xUnit
  • znajomość Jasmine & Karma
  • znajomość Protractor
  • Oferujemy :

  • Pracę projektową przy nowoczesnej aplikacji webowej
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie 12500 - 13000 zł / B2B
  • Pakiet Luxmed
  • Pakiet Multisport
  • Lokalizacja : Praca zdalna / Cała Polska