Programista Java - Warszawa
Sii Sp. z o.o.
Warszawa, PL
1 d. temu

Wyzwania przed Tobą :

Java SE / EE - Wyzwania :

Obecnie poszukujemy doświadczonych Java Developerów ze znajomością Spring 4 do projektu realizowanego dla austriackiego klienta z sektora bankowego.

Projekt dotyczy pracy w wewnętrznym dziale projektowym Sii w Centrum Kompetencji Digital. Zespół tworzy mikroserwisy na potrzeby bankowości elektronicznej, pracuje w Javie 8, wykorzystuje konteneryzację oraz rozwiązania typu Platform as a Service.

Zadania :

  • Projektowanie i tworzenie API usług bankowości
  • Praca w metodyce SCRUM i kontakt z zagranicznym SCRUM Masterem
  • Tworzenie opisów technicznych wymagań
  • Projektowanie oraz wdrażanie testów automatycznych
  • Analiza kodu źródłowego w języku Java
  • Oczekiwane umiejętności :

  • Minimum czteroletnie doświadczenie w programowaniu
  • Dobre rozumienie dużego systemu na poziomie architektury i interfejsów
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą usług (w szczególności mikro-usługi REST)
  • Bardzo dobra znajomość Java 8 i Spring 4
  • Mile widziana styczność z frameworkami do testowania TestNG oraz bibliotekami : Hamcrest, Mockito, RestAssured
  • Znajomość sektora bankowego i wymagań dotyczących bezpieczeństwa w bankowości na poziomie oprogramowania i architektury
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca z klientem anglojęzycznym)
  • Komunikatywność, rozwinięte kompetencje miękkie
  • Korzyści dla Ciebie :

  • wyróżniony czterokrotnie nagrodą Great Place to Work oraz osiągający 31% wzrostu przychodu rocznie
  • Unikatowe projekty realizowane dla ponad , z branż m.in. motoryzacyjnej, lotniczej, hi-tech i finansowej
  • Wewnętrzna aplikacja Job Changer, z którą w łatwy sposób możesz zmienić projekt, poznać nowe technologie lub relokować się do innego oddziału Sii
  • Ciągły rozwój poprzez szkolenia techniczne, językowe i konferencje branżowe (w których możesz wziąć udział lub wystąpić na nich jako ekspert)
  • oraz inicjatyw charytatywnych (SiiPower Volunteers)
  • Niezliczona ilość spotkań integracyjnych (piwne czwartki, piknik, wyjazd integracyjny czy mikołajki)
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych