Specjalista ds.handlu z biegłą znajomością j.niemieckiego
Mobi Sp.z o o.
Wrocław, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Mobi Sp. z o.o. , w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko : Specjalista ds. handlu z biegłą znajomością języka niemieckiego Od 25 lat powiększamy bazę naszych Klientów branży stalowej oraz tworzyw sztucznych na całym świecie.

 • Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie; -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (liczymy na nawiązanie wieloletniej współpracy);
 • międzynarodowe wyjazdy i kontakty służbowe; - atrakcyjny pakiet socjalny ( karta MultiSport, prywatna opieka medyczna );
 • pracę w dobrej lokalizacji, w nowoczesnym centrum biznesowym na Krzykach - Racławicka Center. Jeżeli szukasz ciekawej pracy, lubisz niekonwencjonalne działania i chcesz wyjść poza schemat DOŁĄCZ DO NAS! Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Mobi Sp.
 • Z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz.

  926)". Informujemy, że Administratorem danych jest Mobi Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Skarbowców 23a . Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku