Partner biznesowy w sklepie spożywczym
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Zbąszynek
5 d. temu
source : infoPraca

Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wyposażony sklep spożywczy, który już prosperuje oraz posiada personel
  • Zapewnienie stałych, sprawdzonych dostawców na atrakcyjnych warunkach współpracy
  • Silną i rozpoznawalną markę w regionie
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Perspektywę rozwoju własnego zespołu
  • Poczucie bezpieczeństwa związanego z prowadzeniem sprawdzonej działalności pod znanym szyldem
  • Wymagania :

  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Przedsiębiorczość i umiejętność delegowania zadań
  • Odpowiedzialność za wyniki
  • Skrupulatność oraz doskonała organizacja pracy
  • Doświadczenie w pracy w handlu lub w prowadzeniu działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem
  • Zadania :

  • Prowadzenie sklepu spożywczego w ramach własnej działalności gospodarczej
  • Dbanie i nadzorowanie wyników handlowych
  • Dobieranie odpowiedniego asortymentu do sklepu
  • Nadzór nad personelem
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów
  • Punkty handlowe : Nądnia, Brody, Wąsowo, Jastrzębniki, Śliwno, Ceradz Dolny, Konojad, Wilkowo Polskie, Karczewo.

    kontakt : 517182686

    rafal.okuniewski manpower.pl