Student Marketeer Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (m/w/d)
Red Bull
Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, PL
5 d. temu
 • Student/studentka uczelni wyższej
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasi Red Bull Student Marketeers stanowią część najbardziej dynamicznego i wpływowego programu ambasadorów marki i produktu na świecie. Doskonale rozumieją grupę docelową Red Bulla i dbają o wizerunek marki oraz zrozumienie produktu na terenie kampusu i całego regionu. Celem programu Student Marketeer jest dotarcie do nowych konsumentów, wzbudzenie zainteresowania studentów uczelni wyższych, zwiększenie sprzedaży oraz zarządzanie marką Red Bull na terenie kampusu. Obejmuje to bezpośredni kontakt z konsumentami i klientami, stwarzanie okazji do spróbowania produktu oraz zapewnianie konsumentom niezapomnianych wrażeń związanych z marką w trakcie eventów Red Bulla. Student Marketeers cenią elastyczność ponad siedzenie za biurkiem od 9:00 do 17:00 i uwielbiają pracę w kreatywnej atmosferze.


Obszary, w których pokażesz swoje mocne strony

Zakres obowiązków, które Ci powierzymy:

BĄDŹ AMBASADOREM MARKI I PRODUKTU

Ucieleśnianie cech charakterystycznych i wartości marki, reprezentowanie marki w sposób premium poprzez codziennie interakcje z konsumentami i klientami.

Rozwijanie bazy użytkowników poprzez stwarzanie pozytywnych okazji do spróbowania produktu, budowanie świadomości marki Red Bull oraz sampling produktu w odpowiednim miejscu i czasie połączony z kompetentnym odpowiadaniem na pytania konsumentów.

Opracowywanie i realizacja innowacyjnego, szytego na miarę planu dla kampusu akademickiego, który zaangażuje studentów i ożywi markę na terenie uczelni.

Budowanie silnej siatki kontaktów, nawiązywanie i dbanie o relacje z osobami kluczowymi dla danego obszaru.

Dbanie o zaangażowanie marki w mediach społecznościowych za pomocą autentycznych treści.

Praca podczas eventów Red Bulla oraz eventów wspieranych w celu zapewnienia konsumentom niezapomnianych wrażeń związanych z marką.

BĄDŹ EKSPERTEM DS. SPRZEDAŻY

Budowanie relacji z lokalnymi zespołami sprzedaży oraz dbanie o dostępność i widoczność Red Bulla w punktach sprzedaży.

Współpraca z działem sprzedaży w celu otwarcia nowych punktów dystrybucji Red Bulla na terenie kampusu i poza nim.

Promowanie i wykorzystywanie odpowiednich materiałów ze świata Red Bulla w celu utrzymania Red Bulla na czołowej pozycji w punktach sprzedaży.

Dbanie o perfekcyjne przestrzeganie określonych standardów sklepowych.

PERFEKCJA W WYKONYWANIU ZADAŃ

Perfekcja w wykonywaniu zadań i dbałość o szczegóły w każdym aspekcie pracy.

Dzielenie się pomysłami i współpraca z zespołem za sprawą regularnych spotkań na żywo oraz komunikacji w sieci.

Regularne i dokładne planowanie, i raportowanie działań za pomocą dedykowanej platformy internetowej.

Wkład w rozwój działalności medialnej Red Bulla poprzez dostarczanie lokalnych obserwacji, trendów oraz różnych okazji i możliwości.


Twoje kompetencje i dziedziny wiedzy,

 • Student/studentka uczelni wyższej
 • Doskonałe zdolności komunikacyjne.
 • Charyzmatyczna, energiczna, pozytywna i towarzyska osobowość.
 • Wyjątkowa przystępność, towarzyskość oraz umiejętność znajdywania wspólnego języka z różnymi ludźmi w najróżniejszych sytuacjach.
 • Zaangażowanie w życie studenckie w połączeniu z gruntowną znajomością uczelni, miasta i regionu, w tym także zakulisowej działalności i najpopularniejszych miejscówek.
 • Umiejętne łączenie kreatywnego nastawienia, przedsiębiorczego podejścia, poczucia odpowiedzialności oraz wykazywania inicjatywy.
 • Zdolność do pracy w niepełnym wymiarze godzin przy jednoczesnym studiowaniu, najlepiej również gotowość do pracy wieczorami i w weekendy.
 • Dobre relacje z grupami oraz osobami działającymi na terenie kampusu uczelni.
 • Chęć zdobycia i zastosowania w praktyce szeregu nowych umiejętności, szczególnie z zakresu marketingu, negocjacji i sprzedaży.
 • Pasja do marki Red Bull i jej produktów.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku