Specjalista ds HR w firmie produkcyjnej
HR Solutions Group Sp. z o.o.
Gdańsk, Polska
1 d. temu

Dla międzynarodowego koncernu produkcyjnego z branży technicznej z zakładem produkcyjnym w Gdańsku w związku z rozwojem firmy i szeregiem projektów z obszaru HR poszukujemy Specjalisty ds. HR

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • System premiowy oparty na celach;
  • Wewnętrzne szkolenia wprowadzające a także rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach dodatkowych;
  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie współpracowników;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet socjalny;
  • Zestaw dodatkowych wewnętrznych benefitów;
  • Dodatkowy dzień wolny, płatny.
  • Zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja polityki personalnej zgodnej z celami strategicznymi firmy;
  • Organizacja i koordynacja procesów EB;
  • Prowadzenie szeregu różnorodnych działań HR oraz kadrowych (np. udział w wartościowaniu stanowisk pracy, aktualizacja i realizacja założeń siatki płac itp.
  • 70% HR miękki vs. 30% HR twardy)

  • Prowadzenie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych, procedury zatrudniania (ONboarding), wdrażania pracowników zarówno na stanowiska fizyczne, jak i średniego szczebla oraz procedury zwalniania (OFFboarding);
  • Wdrażanie nowych narzędzi HR oraz wparcie procesów kadrowych w firmie;
  • Przygotowywanie raportów, dokumentacji oraz zestawień dotyczących kluczowych wskaźników personalnych (fluktuacja, absencja itp.)
  • Bieżące wsparcie kadry kierowniczej w zakresie procesów personalnych;
  • Współpraca z dostawcami usług HR, świadczeń pracowniczych oraz benefitów;
  • Współtworzenie otwartego i transparentnego środowiska pracy.
  • Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, ekonomią lub prawem i administracją;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym lub podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenie zawodowe w procesach kadrowych (tj. prowadzenie dokumentacji pracowniczej, przygotowanie raportów i sprawozdań na potrzeby GUS, ZUS itp.);
  • Znajomość prawa pracy i przepisów dot. ubezpieczeń społecznych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2 / B1;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność;
  • Gotowość do pracy przy kilku projektach jednocześnie;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Zgłoś tę pracę