Asystentka Zarządu
HR Navigator Beata Siadek
Kraków, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

H R Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

H R Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza.

Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

Dla naszego Klienta, lidera branży FMCG, poszukujemy osób na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • bieżące wsparcie administracyjne i operacyjne Prezesa Rady Nadzorczej,
  • obsługa korespondencji oraz redagowanie pism,
  • organizowanie podróży służbowych,
  • obsługa spotkań wewnętrznych, przygotowywanie materiałów na spotkania,
  • nadzór nad terminowym dostarczeniem dokumentów, raportów i informacji oczekiwanych przez Prezesa Rady Nadzorczej,
  • rejestracja kontraktów w systemie, kompletacja umów handlowych oraz wystawianie faktur,
  • prowadzenie rejestru uchwał, poleceń i zarządzeń Zarządu Spółki.
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie we wsparciu sprzedaży FMCG będzie dodatkowym atutem.
  • Klient oferuje :

  • dynamiczną i różnorodną pracę pełną wyzwań,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalnych markach,
  • współpracę bezpośrednio z Zarządem i Radą Nadzorczą,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych.

    Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

    Prosimy o dopisanie następujących klauzul : 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.

    08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.' 'Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.'

    Jeżeli powyższa oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie skorzystaj z opcji 'Aplikuj' aby przesłać nam swoją aplikację.