Asystent projektanta instalacji fotowoltaicznych (branża elektryczna)
ESOLEO Sp. z o.o
Warszawa, mazowieckie
1 d. temu
source : FACHPRACA

ESOLEO tworzą pasjonaci. Dbamy o rozwój w trosce o środowisko. Zajmujemy się instalacjami fotowoltaicznymi oraz oświetleniem od wielu lat.

Nasze bogate doświadczenie gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. W rozwoju wspierają nas nowe technologie.

Jesteśmy częścią Grupy Polsat Plus, w skład której wchodzą m.in. : Polsat, Polkomtel operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA.

Najbliższy okres to dynamiczny rozwój firmy i odstępności naszych usług. To my wyznaczamy standardy bezpieczeństwa i jakości na rynku fotowoltaicznym.

Entuzjastycznie patrzymy w przyszłość, którą sami tworzymy.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia.

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych pod nadzorem projektanta z uprawnieniami elektrycznymi,
  • dokonywanie niezbędnych uzgodnień,
  • przeprowadzanie wizji lokalnych,
  • wsparcie techniczne zespołu ds. zakupów oraz realizacji,
  • przygotowywanie kalkulacji oraz zestawień materiałów do kosztorysów,
  • wykonanie koordynacji międzybranżowych.
  • Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych oraz fotowoltaicznych,
  • biegłą znajomość programów AutoCad, Excel, MS Office,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa budowlanego, kodeksu postępowania administracyjnego będzie dodatkowym atutem.
  • To oferujemy

  • szkolenia techniczne z zakresu fotowoltaiki,
  • szkolenia z obsługi nowych systemów informatycznych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zdobycie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów,
  • możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych,
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet medyczny po okresie próbnym,
  • kartę Multisport po okresie próbnym,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ESOLEO Sp.

    z o.o. z siedzibą w Warszawie zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku, na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję.

    Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.