Key Account Manager działu prawnego
Kancelaria Prawna INVICTUS
Koszalin, Zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Key Account Manager działu prawnego Opis stanowiska Poszukujemy osób z pasją do prawa , które mają talent handlowca i chciałaby na co dzień kreować współprace z największymi organizacjami i podmiotami prawa handlowego w Polsce.

Do zadań należy : kontakt z organizacjami i podmiotami gospodarczymi budowania długofalowych relacji tworzenie i wdrożenie działań marketingowych z uwzględnieniem nowych trendów analiza rynku na podległym terenie oraz monitorowanie działań konkurencji Wymagania doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min.

2 lata znajomość funkcjonowania podmiotów gospodarczych umiejętność analitycznego myślenia umiejętność szybkiego nawiązywania i budowania relacji biznesowych, zdolności komunikacyjne łatwość formułowania myśli, umiejętność argumentowania umiejętność samoorganizacji czasu pracy, wyznaczania priorytetów oraz systematyczność, i odpowiedzialność wysoka motywacja do pracy, samodzielność, inicjatywa, wysoka kultura osobista, odporność na stres, koncentracja na realizacji celów sprzedażowych umiejętność przygotowania prezentacji zdolności handlowe i marketingowe zamiłowanie do sportu prawo jazdy kat.

B. i gotowości do pracy wiążącej się z wyjazdami poza miejsce zamieszkania (1-2 dni) zainteresowanie aspektami prawnymi będzie dodatkowym atutem Oferujemy Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko Bardzo atrakcyjne zarobki oparte o zasadę success fee Udział w unikatowym projekcie w skali europejskiej Narzędzia niezbędne do pracy Pełną wyzwań pracę w młodym zespole Możliwość poznania świata prawnego Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupa INVICTUS Sp.

z o. o. z siedzibą w Poznaniu ul. Św. Marcin 29 / 8 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Grupa INVICTUS Sp.

z o. o. Klauzula Informacyjna 1) administratorem Pana / i danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Grupa INVICTUS Sp.

z o. o. z siedzibą w Poznaniu ul. Św. Marcin 29 / 8 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem : Grupa INVICTUS Sp.

z o. o. z siedzibą w Poznaniu ul. Św. Marcin 29 / 8 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Grupa INVICTUS Sp.

z o. o. z siedzibą w Poznaniu ul. Św. Marcin 29 / 8 na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj.

podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii; 5) Państwa dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty wpływu aplikacji.

6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia, przenoszenia danych .

Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Grupa INVICTUS Sp.

z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.

8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

9) dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy 10) dane osobowe nie podlegają profilowaniu, jak również zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku