Biuro rachunkowe zatrudni samodzielną księgową
Biuro Rachunkowe Saldo Plus sp. j.
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl
  • Biuro Rachunkowe Saldo Plus sp. j. zatrudni samodzielną księgową. Wymagania : Min. 2-3 letnie doświadczenie w działach finansowo-księgowych;
  • Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT i podatków dochodowych od osób prawnych i fizycznych;
  • Znajomość księgowości pełnej i uproszczonej; Dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność, terminowość, i odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie; Dobra znajomość obsługi komputera; Mile widziana znajomość programu księgowego Optima.

    Obowiązki : Prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej; Prowadzenie kard i płac; Kontakt z urzędami; Kontakt z klientem.

    Oferujemy : Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku; Możliwość rozwoju zawodowego.