Operator automatycznych linii do cięcia
Protec Sp. z o.o.
Dobrzeń Wielki, Opolskie
‎16 godz. temu
source : Lento.pl

Stanowisko : Operator automatycznych linii do cięcia Miejsce pracy : Chróścice Zakres : Pełen etat PROTEC Sp. z o.o., firma z 30-letnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku w branży metalowej aktualnie poszukuje osób na stanowisko Operator automatycznych linii do cięcia.

KLUCZOWE ZADANIA : obsługa linii automatycznych do cięcia materiału z kręgów obsługa pras realizacja zleceń produkcyjnych pobieranie i zdawanie materiału na potrzeby produkcji kontrola jakości detali wykrawanych przez maszyny WYMAGANIA : dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym) uczciwość, pracowitość, rzetelność motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywaną pracę mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej ze względu na charakter pracy poszukujemy głównie mężczyzn OFERUJEMY : stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia i dodatki dodatkową premię frekwencyjną pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych prywatną opiekę medyczną W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku