Pracownik magazynu - zarobki do 2960 zł brutto! - Paczkowo
FACHPRACA
Paczkowo, Poland
4 d. temu

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik magazynu.

Dołącz do naszej ekipy!

Poszukujemy energicznej osoby , która stanie się częścią naszego zespołu i będzie gotowa pracować z nami w systemie III zmianowym .

Nie musisz mieć doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy :

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie, które przysługują już od początku zatrudnienia.

Gwarantujemy sprzęt niezbędny do pracy oraz odzież roboczą . Na początek proponujemy Ci również kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki.

Twoje zadania :

kompletowanie zamówień według otrzymanych wytycznych.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych