Operator maszyn (z doświadczeniem) od kwietnia
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Poznań, wielkopolskie, Polska
2 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy pracowników na stanowisko operatora maszyn.

Numer referencyjny : IRHL

Miejsce pracy : Poznań

Twój zakres obowiązków :

  • Obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń m.in. młyny kulowe, wytłaczarka, prasa, maszyny pastujące, linia produkcyjna montażowa, maszyny formujące, wózki jezdniowe, elektryczne wózki wysokiego podnoszenia, wózek ręczny paletowy, suwnice, żurawie.
  • Dbanie o wysoką jakość produktu zgodnie z obowiązującymi normami
  • Nasze wymagania :

  • Poszukujących pracy na stałe
  • Motywacja do pracy na produkcji
  • Gotowość do pracy fizycznej w systemie zmianowym 4-brygadowym (12 godzin) lub 3 zmianowym od pn do pt
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra współpraca w zespole
  • Spostrzegawczość, umiejętności manualne i analizy informacji,
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę
  • Podstawa 4200 zł brutto + 800 zł premii
  • Dofinansowanie do posiłków
  • System poleceń pracowniczych
  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe na życie
  • Aplikuj