Monter Instalacji Sanitarnych, Grzewczych i Wentylacyjnych
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
6 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy realizującej inwestycje z zakresu inżynierii środowiska - osoby do pracy na stanowisku :

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH, GRZEWCZYCH I WENTYLACYJNYCH

Miejsce Pracy : Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy :

montaż urządzeń wentylacyjnych, sanitarnych i grzewczych,

wszelkie prace dodatkowe związane z zawodem montera instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, w tym odczyty rysunków technicznych i planów budowlanych.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

potrafisz właściwie odczytywać dokumentację techniczną,

posiadasz prawo jazdy kategorii B ,

jesteś dobrze zorganizowany,

jesteś osobą sumienną, odpowiedzialną i dokładną.

Pracodawca oferuje :

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych