Poszukiwana/poszukiwany wzorowy pracownik/Serwis sprzątający
Impel
Białystok, Podlaskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Lokalizacja : Białystok Działając na rzecz Grupy IMPEL - będącej liderem wśród krajowych pracodawców zatrudniających osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, w szczególności w stopniu umiarkowanym i znacznym, Aktualnie poszukujemy w Białymstoku osoby Stanowisko : 1.

Sprzątająca / Sprzątający biura, osiedla / klatki schodowe / , obiekty handlowe 2.Salowa w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku Jakiej osoby szukamy?

Osoby, której podobnie jak nam leży na sercu kwestia AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ SIEBIE, będąc osobą z niepełnosprawnością. Osoby, która potrafi nawiązywać oraz utrzymywać dobre relacje w swoim miejscu pracy.

Osoby, która posiada chęci do pracy, która posiada doświadczenie w sprzątaniu lub innych pracach serwisowych. Osoby samodzielnej, mobilnej i dobrze zorganizowanej, ponieważ nasi Pracownicy po gruntownym przeszkoleniu - sami organizują swoją pracę.

Zapewniamy Koordynatora, który jest odpowiedzialny za cały proces wdrożenia i pracy, przedstawi możliwości dofinansowań do leków, kontroluje przebieg zatrudnienia i sprawuje nadzór na każdym jego etapie.

Co oferujemy : Umowę o pracę, po zdobyciu kwalifikacji - możliwość samodzielnego organizowania swojej pracy. Prawdziwy, a nie wyimaginowany- elastyczny czas pracy.

Zadzwoń, telefon : 510-015-275 lub SMS DOŁĄCZ do Naszego Zespołu Wiemy, że dzisiaj, praca to : nowe obowiązki oraz wyzwania, dylematy oraz mnożące się wątpliwości, duże niedogodności i ograniczenia.

Pamiętaj, ZAGWARANTUJEMY CI : wszelkie narzędzia, środki ostrożności. Osoby zainteresowane proszone są o : kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 : 00 - 15 : 00 , po godzinie 15.

00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. : 71 711 01 44 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest HR for Business Sp.

z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku