Technik serwisu
DIP Dziakiewicz i Wspólnicy sp.j.
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :
  • Diagnostykę oraz serwis urządzeń biurowych różnych marek (m.in. Sharp, Lexmark)
  • Instalację i konfigurację sieciową ww. urządzeń
  • Przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników z zakresu obsługi urządzeń biurowych
  • Doradztwo w zakresie eksploatacji ww. sprzętu i rozwiązywania bieżących problemów, wsparcie techniczne dla klienta
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • Rozliczanie zleceń serwisowych
  • Nasze wymagania

  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń kopiująco-drukujących
  • Znajomość budowy i funkcjonowania kopiarek i drukarek
  • Wiedza z obszaru IT dotycząca instalacji urządzeń sieciowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Operatywność, umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Samodzielność
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność sprawnego poruszania się samochodem
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń produktowych
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Zgłoś tę pracę