Key Account Manager
PERFECT CONSULTING Hanna Kąkol
Gdańsk, Polska
‎12 godz. temu

Perfect Consulting Znamy tych, których Ty chcesz poznać.

Od ponad 20 lat działamy w branży HR. Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko :

Nr ref. 01 / 06 / 2021

Miejsce pracy : Gdańsk

Zakres obowiązków :

  • Obsługa oaz pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozwój sprzedaży na rynkach niemieckich i francuskich
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Negocjacje warunków sprzedaży
  • Monitorowanie rynku
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • Min 3 letniego doświadczenia w sprzedaży
  • Konieczna znajomość branży budowlanej (profile okienne)
  • Zorientowanie na realizacje założonych celów
  • Samodzielność i efektywna organizacja pracy własnej
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność nawiązywania, budowania i utrzymywania długoterminowych relacji z klientami
  • Mile widziane :

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawierające system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy, możliwość dofinansowania do nauki języka
  • Możliwość szybkiego rozwoju kariery zawodowej
  • Pracę pełną wyzwań na samodzielnym stanowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole opartą na szacunku, profesjonalizmie, samodzielności i wzajemnej życzliwości
  • Zgłoś tę pracę