Zatrudnimy Specjalistę ds. Marketingu i Sprzedaży
Liderpol
Słońsk, Lubuskie
8 d. temu
source : Lento.pl

Prężnie rozwijająca się firma z branży INFORMATYCZNEJ w Słońsku poszukuje pracowników na stanowisko m. in : - Specjalista ds.

Sprzedaży / Handlowiec Poszukujemy osób :

  • kreatywnych
  • odpowiedzialnych
  • z doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze portali aukcyjnych Gwarantujemy :
  • umowę o pracę
  • możliwość awansu
  • prace w młodym zespole
  • możliwość uzyskania mieszkania służbowego W zakres obowiązków w zależności od stanowiska wchodzi m.in. :
  • obsługa sklepu internetowego
  • prowadzenie magazynu
  • obsługa portalu aukcyjnego
  • przygotowanie dokumentów Miejsce pracy : Słońsk Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą. Wybrane osoby będą zapraszane na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych